Hakkımızda

Soylu Anaokulları, 2007 yılında eğitimci kurucu Dilek SOYLU tarafından okul öncesinde, liderlilk etmek ve en iyi hizmeti vermek üzere kurulmuştur.


Soylu Anaokulları’nda Avrupa eğitim programlarından derlenmiş Türk kültür ve aile yapısına uygun hazırlanmış eğitim programları uygulanmaktadır. Soylu Anaokulları’nda eğitim alan çocuklar özgüvenli, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilen, soran, sorgulayan, sorunlarına çözüm önerileri getirebilen başarılı bireyler olarak hayata hazırlanır.
2007 de bir anaokulu olarak eğitim ve öğretim veren Soylu Anaokulları 2014 te dört anaokulu ve bir etüt merkezi olarak hizmet vermektedir.
“Çocuğunuzu sizin kadar sevebilecek birileri daha var…”
Çekirdekler için başladı bu yolculuk. Çekirdeklerimiz çocuklarımız; yolculuğumuzun adı: ” EĞİTİM”
Yani çocuklarımızın eğitimi için uzun soluklu bir eğitim başladı, 2007′ de Çiğli’ deki evimizde. Evimizde başlaması önemli,belki bu yüzden SOYLU ANAOKULLARI hep ev gibi yuva gibi oldu. Sevgiyle yoğrulmuş, eğitimle donanmış çocuk ustalarının ellerinde yoğrulmuş bir serüven bu. Onlar, bizim hareket noktamız ve sonucumuz.
Düşünsenize… En değerli varlıklarınızı emanet ediyorsunuz bize. Yükümüz ağır, bu yüzden bir o kadar zahmetli, meşakatli ve sevecen. Enerjimizi onların gücünden alıyoruz. Dolayısıyla bitmez,bitmedi ve bize hep Işık oldu sarılışları, dokunuşları…
Çekirdek dedik, doğru. Bizim ellerimizde şekillenen deniz yıldızları onlar, mutlaka kurtarılması gereken. Ve geleceğimiz onlar, biz nasıl şekillendirirsek öyle büyüyecek olan.
Sevgiyle eğitilen, bilgiyle donatılan bu kutsal emanetler bizim, ailelerimizin ve Türkiye’ nin geleceği olan çocuklarımız.
Soylu Eğitim Kurumları bu bilinç ve farkındalık ile tam sekiz yıldır sizinle, sizden aldığı güç ve güvenle yoluna Çiğli Merkez, Mavişehir, Karşıyaka, Bornova Şubeleri ve Etüt Merkezi ile devam ediyor.
İyi ki sizleri tanıdık, iyi ki varsınız, hepsi güveninizin eseri ve çekirdeklerimiz meyve veren ağaçlar olmak üzere sayenizde.

Sevgilerimizle…
Dilek SOYLU